מדיניות פרטיות

 

הקדמה

קמפניה מכבדת את פרטיות לקוחותיה והמשתמשים בשירותיה ורואה חשיבות רבה בשמירה עליה.

אנו עושים מאמצים רבים על מנת לשמור כיאות על המידע שנמסר על ידך ונוקטים באמצעים רבים וחדשניים כדי לשמור על אבטחת המידע ועל פרטיותך.

מסמך זה מפרט מה נעשה עם הפרטים האישיים שלכם. על ידי הסכמה שלכם לנו לעשות שימוש בעוגיות בעת ביקורכם הראשון באתר, בהתאם למדיניות הפרטיות המפורטת כאן, תאפשר לנו להשתמש בעוגיות בכל פעם שתבקרו באתר.

על פי חוק, אינך חייב למסור את הפרטים והמידע האישי. מסירתם תלויה בהסכמתך וברצונך החופשי. יחד עם זאת, יש לדעת כי מסירת פרטים שגויים, או אי מסירת מלוא הפרטים הנדרשים, עלולים למנוע ממך את האפשרות להשלים את הרישום או להשתמש בחלק משירותי האתר, לפגוע באיכות השירות הניתן לך וכן לפגוע ביכולת ליצור איתך קשר, במידת הצורך.

 

המידע שאנו אוספים

ייתכן שאחד או יותר מסוגי המידע הבאים ייאסף ויעשה בהם שימוש:
כתובת ה-IP שלכם, מיקום גאוגרפי, סוג הדפדפן והגרסה שלו כמו גם מערכת ההפעלה של המחשב.

מידע על הביקורים שלכם באתר, לרבות מקור הכניסה לאתר, אורך הביקור, מספר עמודים נצפים ומידע על נתיב הגלישה שלכם באתר.

כל פרט שתזינו לצורך פניה, הרשמה לדיוור או יצירת פרופיל אישי, ישמרו אף הם. לדוגמה: שם, טלפון, אימייל, מין, תאריך יומולדת ועוד.

כל מידע הנכלל בהודעות / מסרים שאתם שולחים אלינו

במידה ותבצעו רכישה של מוצרים, שירותים, או העברת כספים המבוצעים דרך האתר, המידע אודות פעולות אלה ישמר אף הוא, לרבות שם, כתובת, מספר טלפון, כתובת דוא"ל ופרטי כרטיס אשראי.

 

 

השימוש במידע שנאסף

בפרטים האישיים שנאסוף אודותיך במהלך השימוש באתר או באלו משירותיו,  ייתכן ונעשה שימוש למטרות הבאות:

כדי לאפשר לך להשתמש באתר, בתכנים הכלולים בו ובשירותים שהוא מציע

כדי להתאים את האתר אליך באופן אישי

כדי שנוכל לייצר מידע סטטיסטי להעשרה ולשיפור האתר, לרבות שינוי מבנה האתר, יצירה של תוכן חדש ורלוונטי ושדרוג השירותים הניתנים דרכו.

כדי לאפשר לך להתאים את השירותים באתר להעדפותיך;

כדי לשלוח לך ניוזלטר בדואר אלקטרוני, במידה וביקשת זאת (ניתן להודיע לנו בכל עת על ביטול קבלת דיוורים)

כדי לשלוח לך מידע עדכני, חדשותי, מסחרי ושיווקי, אודות האתר והפעילות הניתנת דרכו, באמצעות מסרונים, הודעות דוא"ל או בכל דרך אלקטרונית אחרת.

כדי לשלוח מסרים שיווקיים שקשורים לעסקים של חברות צד ג’ שלדעתנו עשויות לעניין אותך, בדואר או, במקרים שבהם הסכמתם לכך ספציפית, בדואר האלקטרוני, או באמצעות טכנולוגיות דומות (ניתן להודיע לנו בכל עת על ביטול קבלת דיוורים)

בכדי לטפל בבירורים, פניות או תלונות שהוגשו על ידך או נוגעות אליך וקשורות לאתר שלנו

בכדי לשמור על האתר שלנו מאובטח ולמנוע הונאה

לכל מטרה אחרת, המפורטת במדיניות פרטיות זו או בתנאי השימוש.

 

חשיפת פרטים אישיים

אנחנו עשויים למסור את הפרטים האישיים שלך לכל אחד מהעובדים, המנהלים, המבטחים, היועצים, הסוכנים, הספקים, או קבלני המשנה שלנו, במידה סבירה וכנדרש למטרות המצוינות במדיניות זו.

אנחנו עשויים למסור את הפרטים האישיים שלך לפי מה שנדרש מאתנו על פי חוק, בהקשר של כל הליך משפטי קיים או עתידי, על מנת לבסס, להפעיל, או להגן על זכויותינו המשפטיות, לכל אדם שאנחנו מאמינים במידה סבירה שעשוי לפנות לבית דין או לכל רשות מוסמכת לצורך מסירה של הפרטים האישיים בהם סביר לדעתנו שאותו בית דין או רשות יורה על מסירה של פרטים אישיים אלה.

למעט על פי הכתוב במדיניות זו, אנו לא נספק את הפרטים האישיים שלכם לצד ג’.

 

עוגיות / Coockies

האתר שלנו משתמש בעוגיות. עוגייה היא קובץ המכיל מזהה (מחרוזת של אותיות ומספרים) שנשלח על ידי שרת אינטרנט לדפדפן אינטרנט ומאוחסן בדפדפן. אז, המזהה נשלח בחזרה לשרת בכל פעם שהדפדפן מבקש מהשרת להציג דף אינטרנט. בדרך כלל עוגיות לא כוללות מידע שמזהה משתמשים אישית, אבל פרטים אישיים שאנחנו מאחסנים הנוגעים אליך יכולים להיות מקושרים למידע המאוחסן והמתקבל מתוך עוגיות.

אנחנו משתמשים בשירותי Google Analytics ו-Adwords באתר שלנו כדי לזהות מחשב כשמשתמש {כללו את כל השימושים הקיימים לעוגיות באתר שלכם מבקר באתר / לעקוב אחרי משתמשים בזמן השימוש שלהם באתר / לשפר את נוחות השימוש באתר / לנתח את השימוש באתר / לנהל את האתר / למנוע הונאה ולשפר את האבטחה של האתר / להתאים אישית את האתר לכל משתמש / להשתמש בפרסומות ממוקדות שעשויות לעניין במיוחד משתמשים מסוימים / תארו את המטרה/ות};

 

זכות לעיין במידע

על-פי חוק הגנת הפרטיות, התשמ"א – 1981, כל אדם זכאי לעיין בעצמו, או על ידי בא-כוחו שהרשהו בכתב או על ידי אפוטרופוס, במידע שעליו המוחזק במאגר מידע. אדם שעיין במידע שעליו ומצא שאינו נכון, שלם, ברור או מעודכן, רשאי לפנות לבעל מאגר המידע בבקשה לתקן את המידע או למוחקו. אם בעל המאגר סירב, עליו להודיע על כך למבקש באופן ובדרך שנקבעו בתקנות שמכוח חוק הגנת הפרטיות. על סירובו של בעל מאגר מידע לאפשר עיון ועל הודעת סירוב לתקן או למחוק מידע, רשאי מבקש המידע לערער באופן ובדרך שנקבעו בתקנות.

 

דיווח על פגיעה בפרטיותך

אם לדעתך פרטיותך נפגעה במהלך השימוש באתר, אנו מזמינים אותך לפנות אלינו באמצעות כתובת הדוא"ל: Info@campania.media או באמצעות מכתב שתשלח לכתובת: קמפניה מדיה קיבוץ העוגן 42880000. נציגינו יעמדו לרשותך לצורך כל בקשה, תגובה, שאלה או תלונה.